Новини

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)
Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
Тому саме в цей день учні нашого ліцею під час уроків інформатики долучились до захопливих подорожей у віртуальний світ Інтернет.

#День_снігу_2024
Фоточелендж "Зима. Сніг. Розваги."

Шановні учителі, учні та батьки!
Державна служба якості освіти України проводить анонімне опитування серед керівників закладів загальної середньої освіти, вчителів, учнів та батьків щодо організації та якості забезпечення освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році.
Просимо пройти анонімне опитування, яке триває до 15 вересня 2021 року.

9 вересня 2021 о 12:36 | Пилипенко Л. Б. | немає коментарів

В структурний підрозділ дошкільної освіти "Щедрик" Летичівського ліцею №3 потрібен на роботу кухар. Деталі за тел. 0972926480

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

-виховні години: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг»;

-книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборна Україна: від ідеї до життя”;

-конкурс малюнків «Соборна Україна–  це значить, що наша Держава – єдина!»;

-фотоколаж «Я люблю Україну»;

-загальношкільний захід «Україна – соборна, незалежна держава»;

-покладання квітів до пам’ятників

Із небес високих у наш рідний край
До дітей приходить Святий Миколай!
Разом з Чудотворцем ідуть янголята,
Щоби завітати до кожної хати.
Святий Миколай завітав і до діток структурного підрозділу дошкільної освіти "Щедрик" та структурного підрозділу дошкільної освіти "Сонечко" Летичівського ліцею №3. Приніс Миколай дітям подарунки за які хочемо подякувати громадській організації "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ", відділу освіти, молоді та спорту Летичівської ОТГ.
Діти зі "Щедрика" завітали у гості до Божого Храму, де привітали усіх прихожан зі святом. Благочинний Летичівського району отець Андрій Смакула поблагословив діток та передав їм подарунки від Святого Миколая.
Свято закінчилося, але новорічні дива тільки починаються!

Загоруйко Антоніна Степанівна - вчитель основ здоров'я зайняла ІІ місце в районному конкурсі "Учитель року".
Шедловський Олександр Павлович - вчитель захисту Вітчизни зайняв ІІІ місце в районному конкурсі "Учитель року".
Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.
Нехай кожен день приносить йому радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.

Батько й мати - найрідніші, найближчі кожному з нас люди. Від них ми одержуємо життя. Тому і зібралися в актовій залі школи учні 5 класу разом зі своїми батьками на родинному святі, яке мало таку гарну назву "Шануй батька й неньку". Пятикласники старанно готувалися до цього заходу. Діти декламували вірші, співали багато пісень , які були присвячені найдорожчим людям. Також були і розважальні хвилини - конкурси, танці дітей разом з батьками. Змістовний захід підготувала класний керівник 5 класу Лобода О.Г., метою якого було виховувати любов і повагу до найдорожчих і найрідніших людей - батька й матері, бажання допомагати їм, вчити бути чесними, уважними; формувати почуття обовязку перед батьками, довести усім присутнім на святі, що батьки і діти - це одне ціле.

З метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у нашій школі проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства».

Дати проведення акції (із 25 листопада по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

Реальністю сьогодні стало пропагування культу сили та жорстокості в ЗМІ, зниження виховного потенціалу сім’ї, порушення взаємодії між школою та сім’єю, поширення зразків асоціальної поведінки.

Серед підлітків значного поширення набули різноманітні конфлікти. Однією з форм конфліктної взаємодії є булінг. Це явище характеризується гостротою і тривалістю негативних наслідків для всіх його учасників. Так, булінг в шкільному середовищі негативно впливає на розвиток особистості підлітка. Поширення даного явища серед підлітків викликає потребу у пошуку ефективних форм та методів соціально-педагогічної профілактики.