УКРАЇНА
ЛЕТИЧІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3
ЛЕТИЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
31500, с-ще Летичів, тел. 9-46-32
вул. Горбатюка, 2 А E-mail: letzosch3@i.ua_
Код 22780145
‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑
Н А К А З
04.09.2024 c-ще Летичів № -о
Про створення ради ліцею
з профілактики правопорушень
серед здобувачів освіти
З метою попередження правопорушень серед здобувачів освіти ліцею, розв'язання проблеми профілактики бездоглядності дітей, створення належних умов для їх фізичного, інтелектуального й духовного розвитку та підвищення рівня організації змістовного дозвілля,
НАКАЗУЮ:
1. Створити раду ліцею з профілактики правопорушень серед здобувачів освіти у складі:
- Бондарчука Романа Сергійовича - голова ради, заступника директора з виховної роботи;
- Лисого Володимира Леонтійовича - заступника голови ради, заступника директора з навчально-виховної роботи;
- Плаксій Любов Іванівни - вихователя по підвозу;
- Горбанчук Світлани Сергіївни – вихователя по підвозу;
- Бортник Марини Володимирівни - соціального педагога;
- Рассказової Євгенії Олегівни – практичного психолога;
- Безпечної Тетяни Володимирівни - голови батьківського комітету ліцею
2. Затвердити Положення про раду ліцею з профілактики правопорушень у закладі (додається).
3. Затвердити план роботи ради ліцею з профілактики правопорушень у закладі на 2024-2025 навчальний рік та (додається).
4. Здійснювати роботу відповідно до Положення про раду ліцею з профілактики правопорушень у закладі на 2024-2025 навчальний рік;
5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Директор ліцею: Олена ПОПОВА
Положення
про раду ліцею з профілактики правопорушень
серед неповнолітніх у навчальному заакладі
Рада ліцею з профілактики правопорушень серед неповнолітніх створюється у навчальному закладі із числа педагогічних працівників ліцею, представників батьківської громадськості, лідерів учнівського самоврядування і є складовою частиною системи шкільного самоврядування.
Завдання
1. Створити максимально сприятливі умови для співробітництва педагогів, учнів та їх батьків, з метою запобігання і подолання відхилень у поведінці дітей і підлітків
2. Сформувати єдиний колектив ліцею із здоровим моральним мікрокліматом
3. Забезпечити координацію усіх шкільних ланок, які організовують життєдіяльність учнівського колективу
4. Постійно підвищувати ефективність виховної роботи з здобувачами освіти
5. Сприяти розвитку учнівського самоврядування
6. Формувати громадську активність, самостійність, відповідальність здобувачів освіти
7. Здійснювати профілактику негативних проявів поведінки неповнолітніх
Організація роботи
Рада з профілактики правопорушень серед неповнолітніх складається із 7 осіб.
Із числа працівників ліцею до ради входять заступник директора з навчально-виховної або виховної роботи, педагог-організатор, шкільний психолог, соціальний педагог, класні керівники.
Із числа батьківської громадськості доцільно включити до складу ради голову батьківського комітету ліцею; до співпраці залучати працівників служби у справах дітей, кримінальної міліції, юристів, працівників правоохоронних органів, соціологів, лікарів.
Із числа старшокласників до складу ради можуть входити представники учнівського самоврядування.
Періодичність засідань визначається в залежності від загального стану профілактичної роботи у школі, необхідності у невідкладних заходах.
Головою ради є заступник директора з виховної роботи.
Рада ліцею не підпорядковується комісіям у справах неповнолітніх.
Функції ради профілактики
Рада є суто профілактичним органом, що й визначає її функції.
Діагностична функція реалізується через систему заходів, спрямованих на виявлення характеру і рівнів відхилень у поведінці здобувачів освіти, з’ясування реального стану освітнього процесу.
Координуюча функція зумовлює ефективність взаємозв’язків між ланками ради, а також суб’єктами зовнішнього впливу на характер поведінки учнів (школа, сім’я, однолітки, заклади культури).
Творча функція надає комісії право добору доцільних психолого-педагогічних, соціальних, організаційних впливів на школярів із врахуванням конкретних умов і особливостей.
Проективну функцію рада виконує, розробляючи нові ефективні форми і методи реагування на очікувану і реальну ситуацію із відхиленнями у поведінці чи із порушеннями морально-правових норм.
Оціночно-узагальнююча функція ради полягає у виборі адекватної системи її роботи на підставі аналізу і оцінки наявного стану.
Просвітницька функція реалізується за рахунок створення певної системи поширення знань із права, психології, медицини, які сприятимуть ефективному вирішенню завдань профілактики правопорушень серед школярів.
Прогнозуюча функція полягає у прогнозуванні результатів впливу педагогічних заходів на здобувачів освіти, які мають відхилення у поведінці, на профілактику порушень морально-правових норм.
Заступник директора з виховної роботи Роман БОНДАРЧУК